Strony www portfolio

Strony www portfolio (15)

Projektujemy strony w różnych technologiach, specjalizujemy się w stronach opartych na Joomla. Poświęcamy dużo czasu na współpracę z klientem.  Nasze strony są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych ( mechanizmy SEF , SEO ).  Prowadzimy również kampanie reklamowe adwords. Strony www i pocztę klientów przechowujemy na szybkim serwerze zewnętrznym. 

Klub Ochrony Środowiska Śląska Opolskiego zajmuje się zagadnieniami związanymi z tą dziedziną w województwie opolskim. Strona klubu to prosta strona zawierająca informacje o bieżącej działalności i możliwością kontaktu

Opolskie Porozumienie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego zrzesza 10 samorządów zawodowych z województwa opolskiego. Celem strony jest prezentacja porozumienia. Na stronie głownej umieszczone zostały kafelki z logami sygnaturiuszy, po kliknięciu na animowany kafelek następuje przekierowanie na stronę sygnatariusza. Poza tym rozwijane menu, artykuły w postaci slideshow.

Firma Pekmet to firma usługowa zajmująca się wykonywaniem nadruków w technice tampondruku i sitodruku

Firma Petrex zajmuje się monatażem okien, drzwi, żaluzji i bram garażowych

{pgslideshow id=46|width=640|height=480|delay=3000|image=L}

Strona oparta o komponent K2 , operatorzy strony wpisują oferty i wybierają które oferty mają się pokazywać w pokazie slajdów na stronie startowej. Efektowny jest również moduł nowe oferty. Zdjęcia są przechowywane w google picasa co obniża koszty hostingu i pozwala te same zdjęcia wykorzystywać na wielu stronach. Na stronach każda oferta jest wyświetlana wraz z pokazem slajdów , który jej dotyczy.

Firma Grekon zajmuje się produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej

Centrum opieki i edukacji "Dino" zajmuje się opieką nad dziećmi w wieku 0-3 lat.

Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zrzesza inzynierów posiadających uprawnienia budowlane. Strona Izby zawiera informacje przeznaczone dla osób w niej zrzeszonych oraz starających się o przyjęcie

Milktech to internetowy sklep ze sprzętem dla producentów mleka.

Copyright © 2021 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.