Dla małych firm

Prowadzisz małą firmę ? U nas znajdziesz odpowiednie oprogramowanie, kasę fiskalną lub zestaw do monitoringu.

Dla większych firm

Wdrażamy najpopularniejszy w Polsce systemu sprzedaży - Subiekt. Posiadamy w swojej ofercie wiele drukarek fiskalnych. Instalujemy alarmy i monitoring, opracowujemy strony www.

Dla biur rachunkowych

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną biur rachunkowych. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie programów księgowych i płacowych.

Dla firm produkcyjnych

Systemy Insert wyposażone są w API ( sfera ). Za pomocą sfery tworzymy aplikacje wspomagające produkcję. Dla większych firm produkcyjnych polecamy Navireo.

menu

menu (23)

czwartek, 12 wrzesień 2019 19:07

Oferty dla grup odbiorców

Napisał

U nas znajdziesz oferty dla różnych grup odbiorców

środa, 11 wrzesień 2019 18:25

Pomoc

Napisał

Na naszej stronie znajduje się baza wiedzy , gdzie możesz znaleźć rozwiązanie wielu problemów informatycznych. Naszym klientom oferujemy pomoc przez internet ( przeczytaj tu w jaki sposób ). W tym dziale możesz również pobrać użyteczne oprogramowanie oraz dokumentacje

środa, 04 wrzesień 2019 20:43

Pozostałe programy

Napisał

Oprócz oprogramowania insert w naszej ofercie znajdziesz wiele innych programów przydatnych w prowadzeniu działalności.

Dla biur rachunkowych polecamy Saldeo, dla specjalistycznych działalności np. restauracje , hotele prowadzimy dedykowane oprogramowanie.

wtorek, 13 listopad 2018 17:12

Regulamin sprzedaży towarów i usług na odległość

Napisał

§ 1 Postanowienia ogólne

Regulamin określa praktyczne zasady płatności oraz realizacji umowy sprzedaży usług i produktów na odległość w firmie AR-WAL S.J.

Sprzedawcą zawierającym umowę sprzedaży z Kupującym jest AR-WAL S.J. Jacek Czok, Artur Czok zwana w dalszej części Sprzedającym.

Siedziba Sprzedającego oraz adres korespondencyjny: AR-WAL S.J. Jacek Czok, Artur Czok ul. Wyszomirskiego 1 45-776 Opole

§ 2 Warunki realizacji umowy sprzedaży usług i produktów

Zamówienia przyjmowane są przez email oraz telefonicznie

Kupujący może wybrać następujące formy płatności:

 • przelew bankowy;
 • PayU (szybki przelew, karta płatnicza, przelew standardowy).

§ 3 Dostawa

Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem: Internetu, Poczty Polskiej lub poprzez firmę kurierską.

Czas dostawy zostaje uzgodniony drogą mailową lub telefoniczną

Koszt dostawy: W przypadku przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej do dokumentów sprzedaży doliczany jest koszt dostawy, na dokumencie sprzedaży znajduje się informacja o koszcie dostawy

§ 4 Prawo do odstąpienia od umowy

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz.271 z późn. zmianami) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru, składając stosowne oświadczenie* na piśmie. Kupujący zobowiązany jest także zwrócić Sprzedającemu towar w stanie niezmienionym, nieużywany – nie może nosić jakichkolwiek śladów użytkowania lub uszkodzeń. Zwrot ten powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zwrot całej kwoty, zapłaconej za zakupione produkty, nastąpi wyłącznie przelewem na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy. Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży można kierować na adres: AR-WAL S.J. Jacek Czok, Artur Czok Opole 45-776 ul. Wyszomirskiego 1 lub za pomocą poczty internetowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w wypadku:

 • nagrań audialnych i wizualnych oraz programów komputerowych po usunięciu ich oryginalnego opakowania,
 • świadczeń o właściwościach określonych przez Konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą
 • świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

Prawo do odstąpienia od umowy kupna produktów cyfrowych, takich jak programy, pliki filmowe, muzyka, przysługuje tylko do momentu, kiedy nastąpi rzeczywisty proces pobierania danych. W przypadku niedopełnienia przez Kupującego warunków zwrotu, a w szczególności zwrócenie używanych lub uszkodzonych produktów, niedopełnienie terminu złożenia oświadczenia – zwrot nie zostanie przyjęty do realizacji, a odesłanie do Kupującego zwracanych produktów nastąpi wyłącznie po powtórnym uiszczeniu wpłaty na wskazane przez Sprzedającego konto bankowe kosztów wysyłki, zgodnej z aktualną taryfą na stronie Sprzedającego.

§ 5 Postępowanie reklamacyjne

Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176), Sprzedawca odpowiada wobec Kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową. Kupujący ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu dwóch lat od daty zakupu pod warunkiem zawiadomienia Sprzedającego o wadzie w ciągu dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową. Reklamacje należy kierować na adres: AR-WAL S.J. Jacek Czok , Artur Czok ul. Wyszomirskiego 1 45-776 Opole lub przy pomocy poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Kupujący może żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez jego nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Reklamacja rozpatrzona będzie w terminie 14 dni od daty jej złożenia.

§ 6 Polityka prywatności ( dane osobowe )

Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych podczas składania zamówienia jest AR-WAL S.J. Jacek Czok, Artur Czok. Składając zamówienie kupujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie oraz na ich przetwarzanie w celu realizacji umowy sprzedaży. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom i wykorzystywane w celach marketingowych bez zgody Kupującego. Kupujący ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

Dane klientów nie są zbierane ani zapisywane na stronie internetowej. Firma AR-WAL S.J. nie prowadzi sprzedaży za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Na stronie firmy AR-WAL S.J. mogą znajdować się przekierowania do systemów sprzedaży firm trzecich, wówczas zastosowanie mają regulaminy sprzedaży tych firm.

§ 7 Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy prawa (w szczególności: Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Do płatności internetowych w systemie PayU mają zastosowanie dokumenty firmy PayU: Regulamin usługi płatności kartami płatniczymi oraz Regulamin usługi płatności elektronicznych, a także Regulamin usługi konto PayU dla Kupujących.

piątek, 11 maj 2018 07:28

Szkolenia Insert

Napisał

Prowadzimy szkolenia stacjonarne i zdalne z programów Insert. Szkolenia są prowadzone przez dyplomowanego serwisanta Insert.

Szkolenia dotyczą wszystkich programów Insert ( serie GT i Nexo , subiekt, gestor, rachmistrz, rewizor, gratyfikant, biuro )

Szkolenie może być przeprowadzone w siedzibie klienta , w naszej firmie, zdalnie. W przypadku szkolenia poza naszą firmą klient ponosi koszty dojazdu. 

Tematyka szkolenia jest ustalana indywidualnie.

Przyjmujemy 2 scenariusze szkoleń:

- szkolenia ogólne z wybranego programu

- szkolenia na zasadzie rozwiązywania problemów

Cena 1 godziny - 150 zł netto

Cena 1 godziny dla posiadaczy aktywnego abonamentu w naszej firmie - 120 zł netto

Cena szkolenia obowiązuje dla 1-3 osób. Jeśli w szkoleniu chcą wziąć udział więcej niż 3 osoby to za każdą kolejną osobę dopłata wynosi 30 zł za godzinę. 

sobota, 13 luty 2016 11:49

Kontakt

Napisał
  AR-WAL S.J.
dom1 Opole 45-776 ul. Wyszomirskiego 1
telefon1 tel. 774570947
  NIP : 754-02-69-979
konto: MBank 07 1140 2004 0000 3402 4242 0501

 

  Jacek Czok   Artur Czok
 

strony www, programy InsERT,

programy własne, internet,

podpis elektroniczny

 

kasy fiskalne, programy

InsERT, serwis, internet,

podpis elektroniczny

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
komorka1 507178689 komorka1 501474543

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj
 

 

poniedziałek, 30 marzec 2015 10:13

Polityka prywatności

Napisał

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Dane zbierane automatycznie

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Możemy kontaktować się z Tobą z wykorzystaniem danych pozostawionych w trakcie wypełniania formularza kontaktowego.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Dane, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częscią rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

piątek, 06 marzec 2015 12:32

Monitoring

Napisał

Nasza firma zajmuje się wykonywanie instalacji monitoringu w oparciu o kamery analogowe oraz ip Posiadamy w sprzedaży ( na zamówienie )

 • kamery analogowe ( wenętrzne i zewnętrzne )
 • kamery ip ( wewnętrzne i zewnętrzne )
 • rejestratory
 • inne urządzenia związane z monitoringiem

Klientom, którym instalujemy monitoring wykonujemy dodatkowo:

 • instalację oprogramowania na komputerach PC
 • instalację oprogramowania na komórkach
 • przeprogramowanie routera w celu uzyskania zdalnego dostępu do kamer
 • dynamiczny adres ip ( dodatkowy roczny abonament ) dla klientów ze zmiennym adresm ip ( np. neostrada )
 • przeszkolenie

Wykonanie instalacji monitoringu warto połączyć z instalacją sieci komputerowej

piątek, 21 listopad 2014 19:16

Dojazd

Napisał

Nasza firma znajduje się na ulicy Wyszomirskiego 1. Jest to ulica poprzeczna do ulicy Prószkowskiej. Jadąc przez Opole ( z Centrum ) należy kierować się na kierunek Krapkowice/Prudnik , później Prudnik. Pół kilometra za miejscem gdzie te drogi się rozdzielają ( to jest koło kościoła w Szczepanowicach ) znajduje się po lewej stronie duże boisko szkolne. Na przeciwko boiska znajduje się nasza firma.

 

Zapraszamy również do naszego oddziału we Wrocławiu przy ulicy Zagłoby 23a.

piątek, 21 listopad 2014 18:55

O nas

Napisał

Nasza firma zajmuje się :

 • sprzedażą sprzętu komputerową
 • instalacją kas fiskalnych
 • naprawą komputerów
 • dostępem do internetu
 • projektowaniem stron internetowych
 • tworzeniem aplikacji na zamówienie ( VBA pod MS Office, Insert GT,  C# do Insert Nexo)
 • obsługą informatyczną firm
 • instalacją systemów monitoringu i alarmowych
 • zdalnym świadczeniem pomocy technicznej
 • potwierdzaniem tożsamości ( podpisy elektroniczne )

Istniejemy od 1991 roku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług .

Skontaktuj się z nami

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.