arNagłówek

arNagłówek to plugin do Subiekta Nexo. Powoduje on, że nagłówek faktury jest zależny od cechy kontrahenta i waluty. Dzięki temu wydruki do klienta można łatwo parametryzować Istnieje możliwość rozbudowy programu o kolejne parametry. Program wymaga Subiekta Nexo Pro w wersji 35 lub wyższej.

Konfigurację programu należy rozpocząć od definicji własnych nagłówków. 

Konfiguracja nagłówków Należy zdefiniować nagłówki o nazwach zgodnych z symbolami używanych walut oraz z wybranymi cechami ( np. faktoring )
Nagłówek parametryczny Potem definiujemy nagłówek parametryczny. Jest to nagłówek automatyczny, gdzie wykorzystujemy własny generator ( generator zawarty jest w programie arNaglowek ).
Wybór nagłówka Tak zdefiniowany nagłówek parametryczny przyporządkowujemy do używanego przez nas wzorca wydruku
Cecha faktoring Do kontrahenta możemy dodać cechy, które będą wywoływały odpowiedni nagłówek. Np. jeżeli mamy cechę faktoring oraz nagłówek o nazwie faktoring to dla takiego kontrahenta zostanie wydrukowana faktura z nagłowkiem faktoring
Faktury moją różne nagłówki w zależności od parametrów. Jeżeli pojawi się nowa wersja wzorca wydruku w nexo to w prosty sposób możemy ją zaadaptować do różnych nagłówków
Oprócz numeru konta nagłówki mogą zawierać np. kod SWIFT czy nazwę zagraniczego oddziału

 

 

Dodatkowe informacje

  • Cena netto: 600
  • Cena brutto: 738
Więcej w tej kategorii: « Wzorce wydruku

Copyright © 2021 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.