BaseLinker

Jest to system zarządzanie sprzedażą internetową, integracja sklepu z Allegro, Amazon i eBay. Wdrażamy baselinker dla programów Subiekt GT, Subiekt Nexo

Manager zamówień

Manager zamówień BaseLinker to wszechstronne narzędzie do zarządzanie sprzedażą. Umożliwia m.in. obsługę zamówień z wielu sklepów i kont Allegro/Amazon/eBay, błyskawiczne nadawanie paczek kurierskich i drukowanie etykiet, wystawianie faktur, proform i korekt.
Jednym słowem - kompleksowe centrum sprzedaży.

Jeśli chcesz obsługiwać zamówienia w panelu swojego sklepu, możesz wykorzystać manager zamówień BaseLinkera jedynie jako pośrednika, który przekazuje zamówienia z Allegro/Amazon i eBay do sklepu. Czemu jednak rezygnować ze wszystkich jego niezwykłych możliwości :)

Wystawianie aukcji

Panel aukcji umożliwia masowe wystawianie aukcji Allegro, Amazon i eBay dla produktów z magazynu sklepu lub wewnętrznego magazynu BaseLinkera (dla klientów bez sklepu). System obsługuje wszystkie najpopularniejsze platformy sklepów - zobacz listę.

Niektóre sklepy posiadają wbudowany moduł Allegro/Amazon/eBay umożliwiający wystawianie aukcji, jednak zazwyczaj są to poboczne funkcje sklepu lub niewielkie moduły które nie sprawdzają się dobrze przy dużej sprzedaży. BaseLinker jest od wielu lat rozwijany pod kątem jak najsprawniejszego wystawiania i obsługi aukcji, dzięki temu zapewnia unikalne funkcjonalności oraz bardzo wydajne metody wystawiania aukcji.
Po poprawnej konfiguracji systemu będziesz w stanie wystawić setki aukcji kilkoma kliknięciami.

Integracja sklepu z Allegro/Amazon/eBay

BaseLinker zapewnia pełną dwustronną integrację sklepu internetowego z Allegro, Amazon oraz eBay. Odnosi się to zarówno do wystawiania aukcji, jak i obsługi zamówień. Zapomnij o drogich i niewygodnych modułach Allegro czy eBay instalowanych w sklepie - w BaseLinkerze praca z tymi marketplace jest o wiele szybsza i dużo wydajniejsza.

14 dniową testową wersję systemu baselinker możesz pobrać i zarejestrować tutaj

Więcej informacji o systemie baselinker

Copyright © 2022 AR-WAL S.J. . Wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowanie strony AR-WAL S.J.