Sello NX


Co to jest Sello NX?

insERT Sello NX to nowa odsłona Sello – popularnego systemu obsługi sprzedaży internetowej. Pomaga zarządzać internetową sprzedażą towarów, a dzięki integracji z firmami kurierskimi – także obsługą wysyłek. Automatyzuje powtarzalne czynności, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze.

Już teraz Sello NX usprawni Twój e-handel na Allegro, ale może też być używane, niezależnie od kanału sprzedaży, jako doskonałe narzędzie zarządzania wysyłkami. W kolejnych wersjach program będzie rozbudowywany o możliwość obsługi innych platform handlowych oraz sklepów internetowych. insERT Sello NX.

Jakie korzyści daje Sello NX?

 • Sprawna obsługa
  wysyłek Sello NX sprawdzi się jako samodzielny system obsługi wysyłek, niezależnie od sprzedaży na Allegro. Dedykowany moduł ułatwia pakowanie zakupionych towarów, możesz też tworzyć przesyłki w serwisie kuriera, pobierać etykiety nadawcze, a także śledzić przesyłkę na każdym etapie. Twórz etykiety z dowolnego miejsca w module zamówień wysyłkowych – z poziomu listy zamówień, z okna edycji zamówienia oraz z okna pakowania przesyłki. Moduł pakowania jest przystosowany do pracy z ekranami dotykowymi.
 • Automatyzacja zadań Większość operacji wykonywanych przez Sello NX w serwisach internetowych i w samym programie można zautomatyzować. Rozszerz podstawowe funkcje i możliwości wbudowane w program przy wykorzystaniu modułu Automatyzacja nexo. Skorzystaj także z funkcji Sello NX dostosowanych do współpracy z serwisami internetowymi.
 • Współpraca z systemami
  sprzedaży Sello NX to program do licytacji Allegro, który współpracuje z systemami Subiekt GT i Subiekt nexo, dzięki czemu wystawisz dokumenty sprzedaży przy minimalnym nakładzie pracy. Powiązanie z programami pozwala również prowadzić sprzedaż wielokanałową i sprawnie zarządzać stanami towarów wystawionych w różnych serwisach internetowych.
 • Łatwy dostęp
  do danychW każdym momencie możesz łatwo i szybko dotrzeć do wszelkich informacji, zarówno dotyczących bieżącej sprzedaży, jak i historycznych – pod warunkiem, że zostały zapisane w lokalnej bazie danych. Sello NX umożliwia ich wyszukiwanie na kilka różnych sposobów. Skorzystaj z opcji własnych widoków w zakładkach, ich rozszerzonej konfiguracji oraz kolorowania warunkowego wierszy i komórek, aby wygodnie uporządkować dane.
 • Praca
  wielostanowiskowaLokalna baza umożliwia pracę na tych samych danych wielu użytkownikom jednocześnie. Możesz nadać im uprawnienia zezwalające na dostęp i edycję tylko określonych danych. Masz możliwość obsługi dowolnej liczby kont w serwisach internetowych, z którymi Sello NX jest zintegrowane.
 • Społeczność
  SelloForum skupia sprzedawców korzystających z Sello. Możesz poruszyć na nim kwestie związane ze sprzedażą w serwisie aukcyjnym, a także uzyskać pomoc od nas lub innych użytkowników.

Zobacz jak wygląda Sello NX