Subiekt 123

faktury i paragony

Subiekt123

Wystawienie dokumentu sprzedaży jest niezwykle proste i zajmuje tylko chwilę. Pod ręką masz dane klientów i usług/towarów. Wybierasz formę i termin płatności. Tworzysz plik PDF i drukujesz.

usługi i towary

Aplikacja przechowa dla Ciebie dane dotyczące usług, które świadczysz i towarów, którymi dysponujesz. Wprowadzasz nazwę, cenę – i gotowe!

klienci

Dane teleadresowe, numer konta bankowego, termin płatności, wysokość przyznanego rabatu – to tylko niektóre informacje klientów, które przechowa dla Ciebie Subiekt 123. Dzięki połączeniu z bazą GUS możesz szybko znaleźć dane firm, z którymi współpracujesz.

zestawienia

Dzięki różnorodnym zestawieniom, możesz stale kontrolować swój biznes. Wygenerowane zestawienie możesz wyeksportować do plików PDF i CSV.

JPK

W prosty sposób wygenerujesz Jednolity Plik Kontrolny dla ewidencji sprzedaży i zakupów (JPK_VAT) oraz faktur VAT (JPK_FA).

integracje

Subiekt 123 pozwala na integrację z wieloma drukarkami fiskalnymi. Sprawdź czy Twoje urządzenie współpracuje z naszą aplikacją.

KSeF (wkrótce)

Pracujemy nad dostosowaniem funkcjonalności programu Subiekt 123 do Krajowego Systemu e-Faktur. Na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany legislacyjne, bierzemy też pod uwagę szczegóły techniczne platformy KSeF oraz specyfikę e-Faktury.

Subiekt 123 Magazyn

Moduł Magazyn

Moduł Magazyn pozwala na wygodną i kompleksową obsługę magazynu w Twoim biznesie. Sprawna kontrola stanów magazynowych, szybkie wystawianie dokumentów przyjęć i wydań zewnętrznych i nie tylko.