Zamień InsERT GT na nexo PRO – w czerwcu aż 80% taniej

Przejdź z InsERT GT na nexo PRO i ciesz się rozszerzoną funkcjonalnością systemów oraz większą swobodą w dostosowywaniu ich do własnych potrzeb. Od 1 do 30 czerwca zrobisz to 80% taniej! Dodatkowo w prezencie otrzymasz multimedialne szkolenie krok po kroku z obsługi nowego programu, a w przypadku upgrade’u do Subiekta nexo PRO – również roczną licencję do modułu POS – interfejs dotykowy.

https://www.insert.com.pl/promocje/przejdz_z_gt_na_nexo_pro_czerwiec_2024.html

Promocja trwa do 30 czerwca 2024 i skierowana jest do użytkowników programów InsERT GT, którzy zarejestrowali je nie później niż 20 maja 2024 – zarówno dla firm, jak i biur rachunkowych. Promocją objęte są także rozszerzenia do InsERT nexo PRO.

Zasady promocji

 1. Promocja trwa od 1 do 30 czerwca 2024.
 2. Możesz z niej skorzystać, jeśli do 20 maja 2024 zarejestrowałeś system InsERT GT.
 3. Aby uzyskać promocyjną cenę, należy przesłać certyfikat autentyczności wraz z oświadczeniem licencjobiorcy na adres sprzedaz@insert.com.pl. Jeśli nie posiadasz certyfikatu autentyczności, zaznacz tę opcję na oświadczeniu.
 4. Możesz równolegle pracować na obecnym systemie i programie nexo PRO:
  • firmy – przez 3 miesiące od daty rejestracji nexo PRO,
  • biura rachunkowe – aż 12 miesięcy od daty rejestracji nexo PRO.
 5. Dokonując upgrade’u zyskasz 3-miesięczną bezpłatną opiekę posprzedażną, czyli Abonament, teleKonsultanta i e-Archiwizację.
 6. Do każdego objętego promocją programu przysługuje darmowy produkt dodatkowy – multimedialne szkolenie krok po kroku z nowego programu.
 7. W przypadku upgrade’u do Subiekta nexo PRO, otrzymasz dodatkowo roczną licencję do modułu POS – interfejs dotykowy (na taką liczbę stanowisk, jaką kupiłeś i zarejestrowałeś w ramach upgrade’u), a także szkolenie Subiekt nexo PRO krok po kroku.
 8. W przypadku przejścia na Biuro nexo, możesz wybrać szkolenie krok po kroku z dowolnego programu linii InsERT nexo PRO. 
 9. Aby otrzymać darmowy produkt dodatkowy, zakupiony w ramach promocji program należy zarejestrować do 31 sierpnia 2024
 10. Po rejestracji licencji objętej promocją otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do strony, na której będziesz mógł zgłosić się po darmowy produkt dodatkowy. Masz na to czas do 30 września 2024.
 11. Po dokonaniu zgłoszenia po darmowy produkt dodatkowy, InsERT dokona jego rejestracji na podmiot, który dokonał upgrade’u w trakcie trwania promocji.
 12. Promocyjny program możesz zarejestrować w dowolnym momencie.
 13. Abonament:
  • firmy – Abonament do programu InsERT GT zostanie przeniesiony do InsERT nexo PRO; jeśli okres trwania Abonamentu jeszcze się nie rozpoczął, zostanie przeliczony proporcjonalnie;
  • biura rachunkowe – dotychczasowy Abonament do InsERT GT nie wygaśnie, aby biuro mogło jeszcze przez kolejne miesiące pracować równolegle na systemach GT i nexo PRO.
 14. Rozszerzenia – można je kupować do promocyjnego programu nexo PRO w niższych cenach przez cały okres trwania promocji.
 15. Oferta obejmuje wyłącznie licencje sprzedane przez InsERT w trakcie trwania promocji.