How Can We Help?
< All Topics
Print

Google adwords

Aktualnie już ponad 15 milionów polaków korzysta z wyszukiwarki google . Google posiada ponad 90% udział w  wyszukiwaniu za pomocą wyszukiwarek internetowych ( informacja z marca 2011 ). To olbrzymi krąg odbiorców reklamy.

Jest to reklama bardzo skuteczna – klient płaci tylko za klikniecia. Co więcej – klient decyduje przy jakich hasłach mają się wyświetlać linki sponsorowane i może sprawdzać jaka jest ich skuteczność

Każda nowa strona pojawiająca się w internecie na początku znajduje się bardzo daleko w wynikach wyszukiwania google. Jeśli zależy nam na pozyskaniu klientów poprzez internet google adwords jest doskonałym rozwiązaniem.

Jeśli strona jest zaprojektowana przez nas umieszczamy w niej kod google analytics. Jest to kolejne narzędzie google , które jeszcze bardziej pozwala precyzyjnie odpowiedzieć na ile nasza reklama jest skuteczna. Dzięki linkom sponsorowanym klienci trafiają na naszą stronę ale nie wiemy co się dzieje dalej. Być może strona nie zawiera tego czego szukają. Na to pytanie odpowiada nam właśnie google analytics .

Table of Contents